Anasayfa

Şah inn Paradise için bir yorum yazın

Site Hakkında

 

Şah inn Paradise Tatil Köyü hakkında her türlü soruyu sorup, yetkili kişilerden en sağlıklı yanıtı alabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti vermek için tüm gücüyle çalışan Şah Inn Paradise Tatil Köyü olarak, görüşlerinize önem veriyoruz. Her türlü şikâyetinizi, arzunuzu ve önerinizi bizimle burada gönül rahatlığıyla paylaşabilirsiniz.

Son Yorumlar

  •  Ceren ceren  10 Eylül 2021 Cuma 12:36
    Çok keyifli geçirdiğimiz birkaç gündü herşey için teşekkür ederiz. genel olarak sıkıntımız olmadı, sadece önem verdiğimiz bir konuya değinmek ve bu konuya sizlerin de önem vermesini bekleriz. biz rabbimizin bizden istediği gibi giyinmeyi ve yaşamayı seçen müslüman insanlarız. sizi seçmemizin ilk nedeni de bu ama bazı müşterilerin giyimleri bizi rahatsız etti. direkt gelenler veya yakınlarıyla gelenler vardır bilmiyoruz ama açık giyimli kadınlar vardı. bu konuya daha fazla önem vermenizi isteriz.
    •  Şah inn Paradise Tatil Köyü  11 Eylül 2021 Cumartesi 08:53
      Merhaba Ceren hanım, Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak, konsept dışı giyimlerde yönetmeliklerimiz ve konsept politikamız gereği, tesisimizde konaklayan misafirlerimizin daha huzurlu ve güven ile tatil yapmaları adına, bu tür durumlarda ilgili departman yetkililerimiz gerekli uyarıları nazikçe yapmakta olduğunu tarafınıza belirtmek isteriz. Kalite politikamızı geliştirebilmek ve siz değerli misafirlerimize daha iyi hizmet verebilmek adına, yorumunuz ilgili departmanlarımız ile paylaşılmıştır. Duyarlılığınız ve anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
captcha

şahinn paradise yorumlari

Şah inn Paradise şikayetler

Sahinn paradise yorumları

Şah inn paradise

Şahinn paradise

şahin paradise hotel

islami oteller

muhafazakar oteller

islami tatil

şah inn paradise yorum

şah inn paradise şikayet